پاییز از راه رسیده، اما هوای تورنتو همچنان گرم و آفتابی است

گزارش جدید The Weather Network نشان می‌دهد که با وجود رسیدن پاییز، هوای تورنتو همچنان گرم و آفتابی است و خوشبختانه فعلا خبری از سرما نیست. 

این هفته دمای هوای برخی از مناطق جنوب آنتاریو و منطقه تورنتوی بزرگ (GTA) آفتابی است. امروز دوشنبه (۱۸ سپتامبر) دمای هوای تورنتو تا ۱۹ درجه سانتی گراد و فردا سه شنبه (۱۹ سپتامبر) تا ۲۱ درجه احساس خواهد شد.

طبق این پیش بینی، دمای هوای منطقه تورنتوی بزرگ (GTA) در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته (۲۰ و ۲۱ سپتامبر) حوالی ۲۰ درجه سانتی گراد خواهد بود. حتی این احتمال وجود دارد که به خاطر وزش باد گرم، دمای هوا در برخی مناطق آنتاریو بیشتر هم بشود. 

پیش بینی شده که تا روز جمعه (۲۲ سپتامبر) دمای هوا در برخی مناطق جنوب آنتاریو، به حدود ۳۰ درجه سانتی گراد برسد. همچنین، انتظار می رود دمای هوا در طول روز، بالاترین دمای هوای این موقع از سال باشد. البته با نزدیک شدن به آخر هفته، هوا خنک‌تر خواهد شد. 

به گفته کارشناسان، پاییز امسال از نظر آب و هوایی «بی ثبات» است. طبق پیش بینی‌ها، در ماه اکتبر هوا خیلی سرد می شود و با ورود به فصل زمستان، هوا متعادل‌تر خواهد شد. همچنین، احتمالا میزان بارش‌ها در پاییز امسال، کمتر از حد نرمال است.